Lajme

PDK- AAK- Nisma afër arritjes së marrëveshjes!

Autori: Gazeta inFokus 23:13 | 16 May 2017

Partia Demokratike e Kosovës, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën, janë shumë afër arritjes së marrëveshjes, që të hyjnë bashkë në zgjedhjet e 11 qershorit.

Në këto momente po zhvillohet takimi, dhe brenda pak minutash kjo mund të arrihet, kanë thënë burime të portalit Infokusi.com.

Ndërkaq, Milaim Zeka përmes profilit të tij në FB, ka thënë se është arritur kjo marëveshje.

Ndërkohe, vetëm edhe 30 minuta, partitë kanë afat që të dorëzojnë listat për koalicione në KQZ.

Infokusi do t’ju mbajë të inrofmuar rreth kësaj marrëveshjeje.

Etiketa:
Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera