Sport

Paulo Dybala heshtë Romën, realizon gol maestral si Lionel Messi

Autori: Gazeta inFokus 18:53 | 09 January 2022

Roma dhe Juventusi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 21-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’, skuadra e Juventusit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 18’.

Golin për ‘Zonjën e Vjetër’ e ka realizuar sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, i cili shënoi një gol fantastik si Lionel Messi.

Më poshtë keni golin e realizuar nga futbollisti i Juventusit./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera