Rozë

Patnerja e Cristiano Ronaldos realizon fotosesion në Torino, merr vëmendje me këtë detaj

Autori: Gazeta inFokus 20:55 | 13 October 2020

Georgina, ka qenë në Torino për realizimin e një fotosesioni me veshje sportive.

Partnerja e Cristiano Ronaldos mori vëmendje me figurën e saj të përsosur duke venë në pah linjat trupore, shkruan DailyMail

Me pantolla të shkurtëra ngjyrë portakalli, bluzë ngjyrë të zezë Georgina mori poza joshëse dhe nuk hezitoi t’i ndajë në Instagram me një numër ndjekësish. Argjentinasja, vuri në pah linjat edhe me veshje ‘LouisVuitton’.

Një ditë tjetër, 26 vjeçarja publikoi edhe një tjetër fotografi e veshur me veshje 15.000 euro. Po ashtu, ajo ndau imazhe familjare bashkë me Ronaldon dhe fëmijët.

Të tjera