Rozë

Pati dyshime për raportin mes Arta Nitaj dhe Romeo Veshaj, vjen reagimi i mikeshës së modeles

Autori: Gazeta inFokus 13:25 | 04 January 2022

Arta Nitaj dhe Romeo Veshaj ishin kryefjala e medieve rozë ditën e djeshme.

Shkak u bë një fotografi në të njejtin vend që bëri të aludohet se dyshja kanë diçka mes vete, teksa ndodhen në Dubai.

Sipas fotografive që Arta Nitaj ka postuar në Instagram, ajo është duke kaluar kohë vetëm me mikeshat e saj, Arta Elezaj, Stina dhe Kejvina.

Kejvina Kthella me sa duket ka reaguar ndaj këtij lajmi që po qarkullon në rrjet duke u shprehur: Hajde gëzuar, mos u merrni me llafe.

Të tjera