Rozë

Pastoi pamjet duke u puthur me një vajzë/ Enca tregon për herë të parë raportin me të

Autori: Gazeta inFokus 08:27 | 09 June 2022

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhiaj, di në çdo moment se si të tërheqë gjithë vëmendjen e fansave të saj. Së fundmi, ajo i ka lënë pa fjalë ata me deklaratën e fundit për seksualitetin e saj.

Vetëm pak javë më parë një video e saj e postuar në “Instastory” u bë shumë virale në rrjet, pasi u shfaq duke u puthur në buzë me një vajzë. “E dashura ime është më mirë se jotja”, shkruante këngëtarja.

E menjëherë miliona ndjekësit krijuan aludime se këngëtarja mund të jetë biseksuale. E pyetur mbrëmjen e djeshme lidhur me statusin aktual në “Goca dhe Gra”, Enca tha se është beqare.

Ndërkohë, sa i përket videos në fjalë u shpreh se: “Ishe vetëm një video shoqërore”. Por Armina Mevlani insistoi duke e pyetur nëse ka prirje biseksuale.

Duke mos e mohuar këtë gjë, Enca tha: “Kaq. Nuk dua të flas”.

Pjesë nga intervista:

Enca Haxhia: Unë me jetën private kam qenë shumë private. Videoja me gocën që është shpërndarë është vetëm shoqërore. That’s it.

Armina Mevlani: Nuk e ke fare tendencën “Bi”?

Enca Haxhia: That’s it për momentin

Dalina Buzi: A i ke parë ndonjëherë të huajt për të dashur?

Enca Haxhia: I kam parë i kam parë, nuk jam tek kategoria që them i dua vetëm shqiptarë, jam ndërkombëtare. Nuk do të doja ta limitoja veten në këtë aspekt, është e rëndësishme të gjej dikë që ndajmë të njëjtën botë të përafërt e të ketë të njëjtën zemër e parime si unë, dhe të njëjtën llogari bankare.

Të tjera