Rozë

Pasi u përfolën për ndarje, Mozzik dhe Loredana publikojnë duetin e radhës

Autori: Gazeta inFokus 12:58 | 27 August 2021

Dyshja e njohur, Mozzik dhe Loredana kanë lansuar projektin e radhës.

Pasi u përfolën për ndarje të mundshme për shkak se larguan njëri-tjetrin nga rrjetet sociale, Mozzik dhe Loredana kthehen me këngë të re.

Çifti pas mesnatës kanë publikuar duetin e tyre të ri me titull “Mit mir”.

Kënga është e vizualizuar edhe me klip dhe është punuar nga Jumpa, kurse për tekstin u kujdesën Mozzik dhe Loredana.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Mir mir” nga Mozzik dhe Loredana.

Të tjera