Rozë

Pasi u fejua ish i dashuri ‘Straccatella’, vjen ‘reagimi’ nga Fifi

Autori: Gazeta inFokus 11:47 | 24 June 2021

Para disa kohe këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi, kishte bërë publike lidhjen e saj të dashurisë.

Fifi shihej se është mjaft e dashuruar, ku edhe bërë një tatuazh me emrin përkëdhelës ‘Straccatella’, shkruan Blic.

Nuk shkoi shumë dhe dyshja i dhanë fund lidhjes së tyre, mirëpo ish i dashuri i Fifit pas një kohë të shkurt u fejua.

Këngëtarja me sa duket ka filluar të marrë veten, e kjo vërehet përmes disa fotografive të cilat i ka postuar vet ajo.

“E lumtur sa bota”, ishte mbishkrimi i fotografisë së fundit nga Fifit.

Ndryshe, Fifi vazhdon të jetë një emër shumë i sukesshëm në industrinë muzikore ku edhe projektet nga ajo nuk po mungojnë.

Të tjera