Rozë

Pasi u bë me fëmijë, Luli ia kthen “shpinën” bashkëshortes

Autori: Gazeta inFokus 23:30 | 27 September 2021

Ish konkurrenti i Përputhën dhe i It’s My Love, Lulzim Jashari dy ditë më parë u bë baba për herë të parë.

Partnerja e tij Albina, solli në jetë një vajzë, shkruan InfoKosova.

I menjëhershëm ishte publikimi i lajmit nga Luli se u bë baba i një vajze.

Ai ditën e sotme publikoj një fotografi duke ia kthyer shpinën njëri-tjetrit.

Të tjera