Sport

Pasi nuk u lejua të shkojë në Rusi, Edon Zhegrova merr lajm fantastik nga trajneri i Baselit

Autori: Gazeta inFokus 15:39 | 01 December 2019

Baseli dhe Yong Boys takohen në kuadër të javës së gjashtëmbëdhjetë në kampionatin elitar zviceran, shkruan Gazeta inFokus.

Ky takim zhvillohet nga ora 16:00 dhe tashmë janë bërë publike edhe formacionet zyrtare nga të dy trajnerët.

Ylli kosovar, Edon Zhegrova pasi nuk u lejua të shkojë në Rusi për shkak të pasaportës kosovare, ai ka marr një lajm të mirë nga trajneri i tij.

Zhegrova sot do ta nisë nga minuta e parë këtë takim shumë të rëndësishëm për Baselin.

Me poshtë keni formacionet zyrtare./Gazeta inFokus/

Të tjera