Rozë

Pasi nuk reagoj teksa Buci ia përkëdhelte të pasmet, i dashuri i Santianës merr vendimin e papritur

Autori: Gazeta inFokus 17:53 | 29 November 2023

Santiana është ndër banoret më të përfoluar brenda dhe jashtë shtëpisë.

Ajo dy ditë më parë ka marrë një buqet me lule dhuratë speciale nga i dashuri i saj.

Menjëherë pas saj janë shpërndarë disa foto me disa detaje ku tregojnë se ky është i dashuri misterioz i bukuroshes Santiana.

-Advertisement-

Mirëpo pas ngjarjeve të fundit , dhe gjithë çfarë ndodhi mes saj dhe Bucit, si duket nuk i ka pritur edhe aq mire i dashuri i saj , pasi që ka vendosur të ‘zhduket’ nga rrjeti I tij Instagram .

Ajo që dihet deri më tani , nuk ka ardhur ende ndonje përkrahje publiku nga vetë ai.

E nga ana tjetër edhe e fejuara e Bucit, ka dy ditë që nuk po e përkrahë më Bucin me postime në rrjete sociale.

E si qëndron e vërteta mbetet të shihet ditët në vazhdim./VEQSHQIP/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera