Rozë

Pasi Nora solli “Anën”, Roberti sjell “dashnoren”

Autori: Gazeta inFokus 20:02 | 11 January 2020

Këngëtari Robert Berisha ka sjell këngën e tij më të re, të cilën ai e ka titulluar “Dashnores”

Kënga e ish gruas se Robert Berishës, Nora Istrefi, tashmë është bërë hit.

Në atë këngë Nora lut Anën (është edhe titulli i këngës) që mos t’ia merr burrin e saj. Kjo këngë e Nora Istrefit ka bërë debat nëpër Kosovë se ajo i kushtohet pikërisht Robertit.

Por, sot Roberti ka lansuar këngën e tij më të re “Dashnores”.

Madje, në një vend Roberti këndon vargun se “po mendon vetëm për dashnoren e tij”.

Teksti dhe muzika e kësaj kënge është bërë nga Mentor Sylejmani, kurse orkestrimi nga Duobass.

Të tjera