Rozë

Pasi bashkëpunoi me ish të dashurin, Soni Malaj ndahet nga i fejuari?

Autori: Gazeta inFokus 16:01 | 30 April 2021

Soni Malaj është bërë pjesë e Këngës Magjike me projektin e saj të titulluar “Versioni im”.Kjo baladë ishte shkruar nga këngëautori, Flori Mumajesi, ku ai dhe Soni i kishin dhënë fund lidhjes së tyre shumë kohë më parë.

Së fundi, Soni Malaj ishte e ftuara e Rudina Magjistarit e cila e pyeti këngëtaren se si e kishte pritur i fejuari i saj, Klevi, këtë këngë.

Pasi Soni nuk pranoi të përgjigjej në medie menjëherë filluan aludimet se ajo dhe Klevi i kanë prishur raportet.Këngëtarja u shpreh se nuk dëshironte të fliste për jetën e saj private, por vetëm për këngën e saj.

Të tjera