Sport

Pas pesë minutave lojë zhbllokohet derbi ndërmjet Milanit dhe Interit

Autori: Gazeta inFokus 15:11 | 21 February 2021

Milani dhe Interi po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Interit ka kaluar në avantazh në minutën e 5’.

Golin për ‘Zikaltërit’ e ka realizuar Lautaro Martinez.

Më poshtë keni golin e shënuar nga sulmuesi argjentinas./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera