Lajme

Pas orës 18:00 arrijnë 4.680 doza të vaksinës Pfizer në vend

Autori: Gazeta inFokus 18:12 | 04 May 2021

4,680 doza të vaksinës Pfizer kundër COVID-19 pritet që pas orës 18:00 të arrijnë në Kosovë.

Vaksinat janë nisur për Kosovës teksa për pritjen e tyre nuk do të ketë ndonjë ceremoni.

“Vjosa Osmanit i ka mbet veç edhe me u bë si Ilir Meta”

Klan Kosova ka mësuar se gjatë muajve në vazhdim do të vijnë edhe kontigjente tjera me vaksina kundër COVID-19.

Me këtë kontigjent do të vaksinohen stafi shëndetësorë që nuk ka arritur të vaksinohet me kontigjentin e parë dhe kategoritë tjera.

Të tjera