Lajme

Pas operimit, Zemaj i uron shërim të shpejtë Latifit

Autori: Gazeta inFokus 15:42 | 10 June 2022

Ish-ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, i ka uruar shërim të shpejt ministrit aktual, Rifat Latifi, pas operimit.

Latifi mbrëmë i’u nënshtrua një intervenimi kirurgjik nga apendisiti, teksa aktualisht po trajtohet në spital.

“Ministri i Shëndetësisë, Dr. Rifat Latifi, sot iu paska nënshtruar një intervenimi kirurgjik nga apendisiti. Me këtë rast, ministrit Latifi i uroj shërim sa më të shpejtë dhe shëndet sa më të mire”, ka shkruar Zemaj.

Të tjera