Rozë

Pas ndarjes nga Pique, Shakira nis një romancë të re me kolegun e saj?

Autori: Gazeta inFokus 14:48 | 23 July 2022

Një video e Shakirës dhe Alejandro Sanz mund të vërtetojë se mund të ketë pasur një romancë mes çiftit. Ishte viti 2000, kur ata të dy punonin së bashku dhe ku u rrit një miqësi e mirë.

Së pari ishte video dhe kënga La Tortura në 2005; dhe më pas për këngën Te Lo Agradezco në 2007. Në video Shakira bisedon me Alejandro dhe i tregon shoqes së saj për një këngë që ajo shkroi për partnerin e saj të atëhershëm, Antonio de la Rua.

Ishte fillimi i një flirti mes të dyve që bëri që këngëtarja t’i propozonte Alejandro-s që të shkruanin këngë së bashku.

Sipas raporteve ndërkombëtare, ishte ai që e inkurajoi atë të transferohej në Miami pas ndarjes së saj me Gerard Pique. /Prive.al

Të tjera