Rozë

Pas ndarjes nga Fero, Arbenita në lidhje të re me një futbollist?!

Autori: Gazeta inFokus 22:20 | 08 December 2023

Arbenita dhe Fero ishin në fokusin e mediave rozë për jetën e tyre private muaj më parë.

Ndarja e tyre bëri buj në publik, edhe pse nuk ishte hera e parë që dyshja komentohej për ndarje.

Por, këtë herë Arbenita duket me e vendosur se kurrë duke mos kthyer kokën pas.

-Advertisement-

Arbenita po ngjallë dyshime tek ndjekësit e saj, se ka filluar një lidhje të re.

Kjo bazuar nga postimi i saj në një stadium futbolli.

Mos i dashuri i ri i Arbenites do të jetë ndonjë futbollist i njohur?!

Kujtojmë që Arbenita edhe sa ishte e martuat me Feron, pranonte mesazhe të ndryshme nga futbollistet me famë botërore.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera