Rozë

Pas ndarjes nga Andi, Melisa në lidhje të re dashurie?

Autori: Gazeta inFokus 15:28 | 07 September 2022

Melisa Lleshi dhe Andi Shehi ishin çifti më jetëgjatë i ‘’Për’puthen’’.

Dyshja që lidhjen e nisën jashtë programit ishin çifti i vetëm që vazhdonte lidhjen pas programit, por edhe për ta pati një fund të hidhur.

Lidhja u ndërpre përfundimisht pas disa ulje-ngritjeve.

E pak muaj pas konfirmimit të ndarjes po dyshohet se ish-konkurrentja mund të ketë nisur një romancë të re.

Ishte një video në ‘TikTok’, që ngriti dyshime lidhur me këtë.

Ajo ishte duke bërë video, teksa një krah i një mashkulli qëndron mbi krahët e saj.

Etiketa:

Të tjera