Rozë

Pas ndarjes nga Afrona, Blero po vuan?

Autori: Gazeta inFokus 21:27 | 10 June 2022

Blero dhe Afrona disa ditë më parë i dhanë fund martesës së tyre, pa bërë shumë zhurmë.

Derisa, Afrona postoi imazhe e buzqëqeshur, Blero po e bënë të kundërtën, shkruan Kosovarja.

Duket se moti me shi sot i ka kujtuar Bleros lidhjen disa vjeçare me Afronën.

Ai nën tingujt e këngës së tij ku flitet për ndarje, ka vënë disa emoji me mesazhe hidhërimi.

Të tjera