Rozë

Pas ndarjes me Kanye West, Kim Kardashian nis romancën me mikun e ngushtë

Autori: Gazeta inFokus 11:33 | 27 April 2021

Kim Kardashian tashmë është një grua beqare dhe pritet që statusi i saj i ri të zyrtarizohet së shpejti.

Ky duket se është viti i yllit të televizionit, pas shumë ndryshimeve në jetën e saj, por ajo po i kalon të gjitha me shumë sportivitet.

Ajo është vënë në qendër të vëmendjes për një romancë me Vans Jones, dy muaj nga ndarja me Kanye West. Ata kanë qenë shokë vite me radhë ndërsa ditët e fundit kanë nisur aludimet se miqësia mund të ketë kaluar në një stad tjetër.

Nga ana tjetër, fansat kanë akuzuar menjëherë Kim se po përdor Jones për të përfituar në karrierën si avokate.

“Kim po kënaqet shumë këto kohë. Ajo ndjehet e lirë dhe shumë e lumtur. Është një epokë e re për Kim. Asaj po i pëlqen shumë fakti që del me miqtë, takon njerëz të rinj dhe që mund të dal jashtë sërish e lirë”, ka thënë burimi, duke shtuar se të gjithë janë të lumtur që ajo po krijon më shumë kohë për veten e saj.

Të tjera