Rozë

Pas ndarjes me Bleron, Afronës i ndodh ajo që nuk e priste

Autori: Gazeta inFokus 11:59 | 26 June 2022

Afrona Dika ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë javëve të fundit pasi thuhet se është ndarë me Bleron. Ndonëse asnjëri prej tyre nuk ka folur publikisht për këto thashetheme, veprimet në rrjete sociale “flasin” për një krisje mes tyre.

Pasi hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, modelja është shfaqur dhe pa unazën e martesës.

Mirëpo, së fundmi, Afrona ka rënë pre e një sulmi kibernetik. Në profilin e modeles në Instagram nuk gjendet më asnjë postim dhe në foton e profilit është vendosur një imazh i zi.

Ndërsa fansat janë shqetësuar për modelen, burime për Prive bëjnë me dije se asaj i kanë hackuar profilin dhe nuk ka më akses.

Etiketa:

Të tjera