Rozë

Pas ndarjes, ja kujt po i dhuron puthje e përqafime Blero

Autori: Gazeta inFokus 10:25 | 10 June 2024

Blero po vazhdon miqësinë e tij me ish-banoren Edona James.

Dje kanë postuar disa instastory së bashku, e në videon e publikuar nuk munguan puthje dhe përqafime shoqërore mes tyre.

Blero në intervistën e tij të fundit ka deklaruar se është beqarë.

-Advertisement-

Duket se ky është një fillimi i ri për këngëtarin më të përfolur në media rozë sa i përket jetës private.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera