Lajme

Pas mbylljes së vendvotimeve, kështu duket selia e VV-së në Gjakovë

Autori: Gazeta inFokus 19:40 | 14 November 2021

Pas mbylljes së vendvotimeve në të gjithë qytetin e Gjakovës dhe pas rezultateve të para sipas EXIT POLL-ëve, del se kryetar komune edhe për një mandat do të jetë Ardian Gjini i AAK-së.

Zyrtarë të kësaj partie nuk kanë pranuar të flasin për media, ku thanë se momentalisht po i presin rezultatet nga terreni.

Në selinë e kësaj partie shihen pak njerëz.

Të tjera