Lajme

Pas Matoshit, një anëtar i Vetëvendosjes bashkohet në partinë e Ramushit (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:57 | 13 May 2017

Aderimet në politikë, kohët e fundit janë shpeshtuar. Pasi Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, prezentoi ish analistin Halil Matoshin në partinë e tyre, një anëtar i ri i është bashkuar AAK-ë.

Daut Haradinaj ka bërë të ditur lajmin, se Xhevat Sefaj nga VV, ka kaluar në AAK, shkruan Indeksonline.”

“Sot ju bashkua AAK-së njëri ndër më të devotshmit e regjionit të Pejës i cili me përkushtim ishte dhe mbetet njeri i respektuar.Nga sot, Xhevat Sefaj edhe zyrtarisht kalon nga VV në AAK.Suksese dhe na shkoftë mbarë” /Indeksonline/

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera