Rozë

Pas Luizit,Bardhi ndan rrugët edhe me këtë këngëtare të njohur?

Autori: Gazeta inFokus 16:22 | 23 May 2024

Ky veprim bëri që Luizi të hiqte nga miqtë e Instagramit Bardhin dhe u la të nënkuptohej se mes dyshes nuk kishte më raporte.

Por,së fundmi në profilin e Bardhit vumë re se mungon një tjetër kolege dhe bëhet fjalë për Taynën.

Pasi bëmë një kërkim të vogël,ata nuk ndiqen më me njëri tjetrin dhe arsyet nuk dihen ende.

-Advertisement-

Kujtojmë që Bardhi ka dhe një bashkëpunim me Taynën e cila quhet “Unaza”.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
UNICEF-i global boton artikull për rezultatet e partneritetit me Devolli Corporation: U fuqizuan gratë, përfituan familjet

Të tjera