Lajme

Pas lehtësimit të masave, qytetarët “pushtojnë” rrugët

Autori: Gazeta inFokus 23:20 | 18 May 2020

Në ditën e parë të fazë së dytë të lehtësimit ë masave për qarkullim të qytetarëve dhe veturave, qyteti i Fushë Kosovës pas një kohe të gjatë po e ndjenë gjallërinë dhe zhurmën që karakterizon këtë qytet në çdo ditë të saj.

Qytetarë të shumtë, shihen rrugëve të Fushë-Kosovës, të cilët ndonëse pa përfillur shumë masat e qarkullimit, po shijojnë këtë ditë pranverë në rrugët që në ditë të zakonshme gumëzhin nga numri i madh i njerëzve dhe veturave.

IndeksOnline ju sjell pamje të këtij momenti.

Të tjera