Lajme

Pas koalicionit PDK-AAK-Nisma, reagon Albulena Haxhiu

Autori: Gazeta inFokus 00:12 | 17 May 2017

Pas lidhjes së koalicionit mes partisë demokratike të Kosovës dhe AAK-se e Nisma-s, ka reaguar deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu. Ajo me këtë rast, ka thënë se ndryshimi vjen vetëm me VV-në.

“S’ka asnjë dilemë..ndryshimi vjen vetëm me VETËVENDOSJE!-n”, ka deklaruar Haxhiu.

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera