Rozë

Pas Justin Bieber, edhe motra e Kim Kardashianit e ndjek këngëtarin shqiptar (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:02 | 01 May 2017

Si duket këngëtari i njohur Endri çdo ditë e më shumë po arrin suksese në karrierën e tij.

Endri është shumë i ndjekur në rrjetet sociale, transmeton Express.

Ditë më parë ishte ky këngëtari i njohur me famë botërore Justin Bieber i cili kishte filluar ta ndjek në Twitter atë.

Së fundmi edhe një bukuroshe me famë botërore po e ndjek Endrin.

Bëhet fjalë për bukuroshen seksi, Kylie Jenner. Këtë e ka bërë të ditur Endri në profilin e tij në Twitter ku dhe ka falënderuar atë.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera