Rozë

Pas ftohjes me Nora Istrefin, prishen marrëdhëniet edhe mes Robertit dhe Erës?

Autori: Gazeta inFokus 13:40 | 28 September 2022

Ani pse u ndanë, Nora dhe Roberti kishin raporte të mira duke mbetur miq, pasi së bashku kanë një vajzë.

Ata janë shoqëruar shpesh bashkë edhe nëpër pushime.

Por, duket se lidhja e re e Robertit me Lauretën prishi balancat mes tij dhe ish-bashkëshortes.

Kjo u vërtetua nga rrjete sociale, ku ish çifti filluan të mos ndiqeshin më.

E duket se gjërat mes tyre janë serioe, pasi përveç Norës ai ka hequr edhe motrën e saj Erën.

Dy artistët nuk ndiqen më në ‘Instagram’. Ata kanë patur një raport të mirë me njëri-tjetrin edhe pas ndarjes së Robertit nga Nora. Madje Era i ka shoqëruar edhe në pushime e dalje të tjera.

Për fat të keq, Roberti u nda edhe nga e dashura e tij e re, pak muaj pasi konfirmuan romancën e tyre.

Etiketa:

Të tjera