Rozë

Pas fejesës, Kiara tregon se a do ta thërras Efin në dasmë kur të martohet me Luizin

Autori: Gazeta inFokus 18:54 | 23 April 2023

A do e ftojnë Efin në dasmë pas sherrit të madh? – Përgjigjet Kiara.

Ditën e sotme në Fun Club është transmetuar një intervistë e Kiara Titos menjëherë pas daljes nga shtëpia e BBV, teksa e relaksuar moderatorja ka dhënë përgjigje për pyetjet picante.

Kiara është shprehur se në dasmën e tyre kanë për ta ftuar edhe Efin duke u shprehur se pasi të mbarojë loja inatet do harrohen.

-Advertisement-

“Ka qenë nata më emocionuese që mund të kem përjetuar. Nga një moment që mendova ndarjen kaluam ne një propozim martese. Unë i kam fituar të gjitha ato që doja të fitoja.

Efin do e ftojmë, besoj se po. Do mbaroj kjo lojë dhe e sigurt që gjithë inatet do kalojnë. Normale që do e takoj kur të dal.

Mendoj që do përballen kokë më kokë Efi- Luiz sepse Efi ka zënë polin e kundër të shtëpisë duke qëne se Olta u largua.’- tha Kiara.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera