Rozë

Pas debatit me Antonelën, Granit Xhaka ka për t’i thënë diçka Big Mamës

Autori: Gazeta inFokus 14:49 | 25 December 2021

Spektakli mbrëmë ka pasur debate të njëpasnjëshme.

Big Mama doli nga Big Brother VIP, si arsye e debatit të fort me Antonelën, debat ky i cili eksaloi edhe në ofendime, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, kishte shumë prej publikut, gjithashtu edhe fytyrave publike të cilat i jepnin të drejtë njerës nga banoret.

Futbollisti, Granit Xhaka ka publikuar një foto të Big Mamës në storien e tij në Instagram teksa e ka mbështetur.

“Respekt”, ka shkruar ai.

Ndryshe, Lajminet ka raportuar mbrëmë ekskluzivisht për daljen e Big Mamës.

Fituesi i “Big Brother”, Vesel Kurtishaj në një intervistë ekskluzive ka treguar se ai me disa nga ish-banorët kanë vënë bast se eliminohet Big Mama mbrëmë dhe ashtu ndodhi.

Të tjera