Rozë

Pas bisedes me gjyshen e Kiarës, Luizi po e mbështet Meritonin në BBV?

Autori: Gazeta inFokus 11:17 | 09 April 2024

Leta, gjyshja e Kiarës, së fundmi është bërë tepër e njohur për publikun shqiptar, sidomos tani që e kemi parë herë pas here të postohet me video komike dhe jo vetëm prej Luizit.

Një video po qarkullon kudo teksa Luizi bashkëbisedon me Letën për ‘ndarjen’ e Meritonit dhe Ilnisës, ku kjo e fundit u eliminua prej garës në ‘Prime-n’ e shkuar.

Siç e kemi vënë re, Luizi nuk ka bërë asnjëherë asnjë reagim lidhur me ndonjë prej banorëve të formatit ‘BBV3’, madje dhe kur ishte i ftuar natën e një ‘Prime’ nuk la të nënkuptohej se ‘pëlqente’ lojën e ndonjë prej konkurrentëve.

-Advertisement-

Por pas kësaj video-je të postuar prej tij, janë ngritur disa dyshime…

Mos vallë Luizi mbështet Meritonin? Epo kjo mbetet për t’u parë…

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera