Rozë

Partnerja e Ermal Fejzullahut ‘cullakohet’ në postimin e fundit

Autori: Gazeta inFokus 20:18 | 22 June 2021

Nënë e katër fëmijëve, por dallohet nga pamja fizike që e mbanë të kuruar mirë edhe pas lindjes.

Bëhet fjalë për partneren e Ermal Fejzullahut, Ariana Fejzullahu, e cila gjithmonë shfaqet hot me dukjen e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një InstaStory ku ka të veshur sytjena dhe nje sako mbi.

Mund të themi se ajo është njëra ndër femrat më të bukura të estradës shqiptare si dhe me dallim për linjat  përfekte.

Kujtojmë se kjo pamje është nga pushimet ku është duke i kaluar krahë tre fëmijëve dhe bashkëshortit.

Të tjera