Lajme

Partia  Fjala uron për lirimin e Haradinajt

Autori: Gazeta inFokus 12:03 | 27 April 2017

Partia FJALA uron lirimin e ish kryeministrit Ramush Haradinajt

Lirimi i tij është fitore jovetëm për për ish kryeministrin Haradinaj, por  për tërë Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës, ku u dëshmua edhe njëherë lufta e pastër dhe çlirimtare e saj.

Urime familja Haradinaj,

-Advertisement-

Urime AAK,

Urime qytetarë të Kosovës.

Partia FJALA  /INFOKUSI

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera