Sport

Paris Saint-Germani rikthehet të fitorja

Autori: E.M 19:12 | 12 January 2019

Pas eliminimit nga Kupa e Francës, Paris Saint-German është rikthyer të fitorja në kampionat, shkruan Gazeta inFokus.

PSG ka shënuar fitore në udhëtim të skuadra e Amines më rezultat të pastër 3-0, më golat e realizuar nga Cavani, Mbappe dhe Marquinhos.

Pas kësaj fitore PSG forcon pozitën e parë më 50 pikë, ndërsa Amines mbetët në pozitën e 17-të më 18 sosh./Gazeta inFokus/

Të tjera