Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Autori: Gazeta inFokus 19:44 | 03 January 2022

Mot me temperatura mesatare pritet në pjesën e parë të javës. Nga mesi i javës shkurtimisht priten mundësi për shi e borë dhe rënie e temperaturës.

Sipas Prishtina Weather këtë të martë mbetet mot i butë, me vranësira e intervale me diell.

Përgjatë ultësirave në mëngjes mundësi për mjegull ose mjegullinë.

Temperaturat minimale do të 2 gradë celsius derisa ato maksimale do të arrijnë deri në 12 gradë celsius.

Të tjera