Lajme

Parashikimi i motit për ditën e nesërme

Autori: Gazeta inFokus 22:56 | 06 January 2022

Pas reshjeve të borës gjatë natës, ditën e premte mban mot i ftohtë kryesisht i vranët.

Sipas Prishtina Weather, në fundjavë pritet të kemi mot të paqëndrueshëm, me vranësira dhe të reshura shiu dhe bore.

Temperatura minimale do të jetë 0 gradë celsius derisa maksimalja mund të arrijë deri në 3 gradë.

Të tjera