Lajme

Parashikimi i motit, nesër pritet që vendi të mbulohet nga bora

Autori: Gazeta inFokus 23:53 | 26 January 2023

Për të premten parashikohet të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe pritet të ketë reshje lokale bore që nga orët e para të 24-orëshit.

Në momente dhe zona të caktuara reshjet pritet të jenë intensive, të cilat mund të krijojnë edhe shtresa të pakta.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 15-30 km/h.

Temperaturat minimalet do të luhaten prej -2 deri në 0°C, ndërsa ato maksimale prej 1 deri në 4 °C.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera