Rozë

Paraqitjet e nxehta të Megi Pojanit, pozon e zhveshur në shtrat!

Autori: Gazeta inFokus 23:00 | 22 June 2021

Megi Pojani ka vendosur t’i çmend të gjithë me pozat e saj.

Linjat trupore që i posedon janë për lakmi dhe i ekspozon në çdo paraqitje

Minuta më parë publikoi disa imazhe duke pozuar e zhveshur vetëm në të brendshme në shtrat.

Menjëherë pas publikimit mori komente të shumta për këto paraqitje seksi, duke dëshmuar që është njëra nga femrat më provokuese të showbizit shqiptar.

Të tjera