Lajme

Paralajmërimi i Baton Haxhiut: Kjo është një prej garave më interesante jo vetëm në Kosovë por edhe në regjion

Autori: Gazeta inFokus 18:48 | 14 November 2021

Gazetari Baton Haxhiu ka deklaruar se gara mes kandidatëve është shumë e ngushtë se e bën këtë proces zgjedhor si një prej më interesantëve jo vetëm në Kosovë, por edhe në regjion, shkruan Gazeta Infokus.

Exit Poll i Albanian Post, sipas tij, i përcakton fituesit në marzhë të vogël të gabimit.

Përmbysjet kanë ndodhur pas orës 14:00, sidomos në Prizren dhe Gjilan, e pak më pak në Podujevë e Prishtinë.

Rezultatet kanë ndryshuar për 1.5 %, nga njëri kandidat në tjetrin./Gazeta Infokus/

Të tjera