Lajme

‘Parada e Krenarisë’, publikon foto duke parakaluar në kryeqytet, Gold AG ka diçka për t’iu thënë

Autori: Gazeta inFokus 22:44 | 12 October 2020

Nën sloganin ‘Po, du’, këtë vit ‘Parada e Krenarisë’ organizoj një parakalim në Prishtinë.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i mirëpriti ata teksa kanë marshuar në qytet, shkruan GazetaBlic.

Në faqen nënë ‘Facebook‘, Komuna e Prishtinës,  publikoj disa fotografi ku edhe mori komente të shumta.

Si çdo herë, ishim në mbështetje të Paradës së Krenarisë, këtë vit nën slloganin “Po, du”!

Edhe këngëtari, Gold AG i ka shkruar një koment ku ngjalli reagime të shumta. Ai ka shkruar disa emotikona duke u neveritur nga kjo ngjarje. Rikujtojmë se, Gold AG është kundër kësaj parade dhe personave të këtij komuniteti.

Komenti i tij u replikua me një fjalor ofendues nga komentues të tjerë.

Të tjera