Lajme

Parada e Krenarisë, hidhen mjete piroteknike në drejtim të marshuesve

Autori: Gazeta inFokus 13:56 | 09 June 2022

Gjatë Paradës së Krenarisë që është duke u mbajtur sot në Prishtinë, është shënuar një incident.

Gazetarja e t7 ka raportuar nga vendi i ngjarjes se dikush ka hedhur mjete piroteknike në drejtim të marshuesve.

Policia e Kosovës menjëherë ka reaguar dhe e kanë kontrolluar personin që e ka gjuajtur mjetin piroteknik.

Të tjera