Rozë

Paparazët nuk “kursejnë”, fotografojnë reperin dhe modelen në momente intime në plazh

Autori: Gazeta inFokus 08:09 | 16 October 2020

Modelja australiane Tina Louise duket se i ka kaluar problemet e së kaluarës dhe ndihet shumë e lumtur me jetën aktuale.

Ajo u fotografua duke shëtitur në plazh me manjatin e hip-hopit Sean Diddy Combs.

39-vjeçarja Tina dhe Diddy, 50 vjeç, u shfaqën në momente njëri me tjetri ndërsa putheshin e prekeshin tërë pasion.

Të tjera