Lajme

PAMJE/ Tek zyrat e KQZ-së në veri gjenden granata të dorës

Autori: Gazeta inFokus 18:07 | 06 December 2022

Disa incidente, shpërthime dhe të shtëna me armë zjarri dyshohet se kanë ndodhur gjatë ditë në Mitrovicën e Veriut dhe Zubin Potok.

Këto ngjarje ndodhën pasi zyrtarët komunal të KQZ-së u pamundësuan të shkonin në zyrat e tyre për të nisur përgatitjet e tyre për zgjedhjet e 18 dhjetorit.

E tek zyrat e KQZ-së atje u gjenden edhe granata të dorës.

Të tjera