Lajme

Pamje të rralla, viti 1992: Rexhep Selimi e Mujë Krasniqi këndojnë me çifteli në një dasmë

Autori: Gazeta inFokus 14:59 | 27 November 2022

Pamje të papublikuara më herët janë bërë publike sot. Ato i ka postuar në rrjete sociale Ramadan Selimi, vëllau i Rexhep Selimit.

Në video shihen ish-udhëheqësit e UÇK-së Rexhep Selimi e Mujë Krasniqi, duke kënduar me çifteli në dasmën e Elmi Zekës në vitin 1992.

“Eksluzive per festat e Nëntorit! Një video e pa publikuar deri me sot nga Elmi Zeka. Kenduar nga Mujë Krasniqi dhe Rexhep Selimi ne dasmën e patriotit dhe shokut ton Elmi Zeka (Abri 1992)”, ka shkruar Ramadan Selimi.

Pamjet:

Kërci i dëmtuar i kyçeve: Qysh riparohet me metoda bashkëkohore?

Të tjera