Lajme

Pamje të rënda: Video e filmuar nga ushtarët serbë, kështu masakronin shqiptarët

Autori: Gazeta inFokus 20:42 | 21 November 2020

Një video e incizuar nga vet ushtarët serbë, ka rrjedhur në rrjetet sociale dhe është publikuar, transmeton Gazeta Metro.

Kjo video e publikuar në rrjetet sociale është bërë tani virale duke shpërndarë nga shumë persona.

Në këtë video shfaqen pamje të rënda dhe eksplicite, ku ushtarët serbë vrajnë viktima shqiotare të pafajshme.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme dhe shikoni ushtarët kriminel serbë teksa vrajnë shqiptarët e pafajshem.

Të tjera