Rozë

Pamje të rënda, momenti kur Einxhel rrëzohet dhe thotë se e theu krahun

Autori: Gazeta inFokus 10:23 | 28 January 2022

Një nga banoret e shtëpisë së famshme ka pësuar një incident dje.

Bëhet fjalë për Einxhel Shkirën, e cila është rrëzuar, derisa ishte duke marrë pjesë në një lojë, shkruan Express.

Ajo u ngjit sipër ‘rrotës’ e duke dashur të kalojë në anën tjetër, rrëzohet në tokë dhe thotë: Opa thyeva krahun.

Banorët e tjerë fillimisht nuk e besuan, mirëpo më pas u ngritën për ta ndihmuar.

 

Të tjera