Rozë

Pamje të patransmetuara kurrë më parë nga prapaskenat e “Për’puthen” – Bora Zemanit i ndodh e papritura

Autori: Gazeta inFokus 14:04 | 11 June 2022

Ka mbaruar sezoni i dytë i spektaklit të dashurisë “Përputhen”. Në puntantën e përmbylljes janë publikuar pamjet në prapaskenë të prezantueses Bora Zemani.

Këto momente gjatë gjirimit të emisionit kanë shkaktuar shumë të qeshura. Një episod epik është kur një mizë i afrohet moderatores dhe ajo trembet ‘për vdekje’.

Të tjera