Uncategorized

Pamje nga vendi ku u sulmua Arbana Xharra (Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:46 | 13 May 2017

Ish-kryeredaktorja e gazetës “Zeri” dhe anëtarja me e re e PDK-së, Arbana Xharra është sulmuar fizikisht mbrëmë, nga persona ende të panjohur.

Në Policinë e Kosovë thonë se janë duke kryer hetimet intensive me qëllim të zbardhjes së rastit dhe sjelljes së personave të dyshuar para organeve të drejtësisë.

Ndërkohe edhe Njësitet e Forenzikës gjatë ditës kanë qenë në parkingun e ndërtesës se Arbana Xharrës, për të kryer hetimet. /Zeri

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera