Lajme

Pamje nga vendi i ngjarjes ku pati gjuajtje me a*më, qëllohet “Golf VII” afër Graçanicës

Autori: Gazeta inFokus 17:02 | 16 April 2024

Gazeta Infokus raportoi pak çaste më parë për të shtëna me armë zjarri në rrugën Graçanicë-Llapnasellë.

Një veturë “Golf VII” është qëlluar me armë mirëpo deri në këto qaste policia nuk e ka dhënë asnjë informacion përkitazi me rastin.

Burimet e IndeksOnline kanë thënë se janë gjuajtur dy grupe të njohura për autoritetet e rendit.

-Advertisement-

Ndërkaq Gazeta Infokus ka konkaktuar me Policinë e Kosovë dhe është në pritje të informacioneve zyrtare.

Pamje në kohë reale të punës që po bëjnë hetuesit policor.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera